Je pro mne zumba cvičení vhodné?

Tak na takovou otázku existuje velice snadná odpověď a to v pozitivním duchu. Zumba cvičení je vhodné pro jakýkoliv typ lidí a to téměř s jakýmkoliv postižením, či tělesným omezením. Jde o cvičení za doprovodu jižanských rytmů. Do Evropy se dostala před deseti lety a od té doby se rozrostla astronomickou řadou. V dnešních časech neexistuje snad žádné město,které by nemělo moderní fitness centrum i s možností si Zumbu zacvičit. Dokonce se s ní setkáváme i v malých obcích a jejich kulturních střediscích. Zumba lektorky musí projít speciálním kurzem, na jejímž konci stojí certifikát o způsobilosti v dané oblasti kolektivního předcvičování.

Zumba cvičení a co má nadváha

Mnoho lidí se obávají se Zumbou cvičením začít z důvodu své přebytečné nadváhy. Tento trend je hodně zažitý a je velkým strašákem. Jde ovšem o neopodstatněný strach z pohybu, který neznáme. Tanec vždy byl a dokonce i v dnešních dobách je spojován se štíhlými lidmi. Opak je však pravdou. Zumba cvičení je velice šetrné k pohybovému aparátu a její tempo si určujeme každý zvlášť podle svých individuálních možností. Zahoďte proto zbytečné předsudky za hlavu a běžte shodit nějaké to kilo do nejbližšího střediska, kde se zumba cvičení stává realitou.

V této oblasti neplatí žádná pravidla nebo vstupní kritéria pro přijetí. Neokrádejte se o krásné zážitky spojené e zumba cvičením a nahlédněte do jednoho z výukových programů. Naleznete zde spoustu nových přátel a přitom si zformujete svou postavu. Sami si určíte tempo a cviky, na které máte. Nikdy by se cvičení nemělo stát nepříjemným. Improvizujte a nechte se vést svou intuicí.

Latinsko-americký tanec vůbec neznám

Říkáte, že nevíte, co je latinsko-americký tanec a z toho pramení vaše obavy začít se zumba cvičením? Podle našeho názoru to je hned o důvod navíc, proč se zumbou začít. Latinsko-americké rytmy patří k těm nejerotičtějším na světě. Líbivé pohyby pod taktovkou zkušeného instruktora se rázem promění v to nejpříjemnější cvičení, jaké je na trhu k sehnání. Okuste i vy přitažlivou sílu v podobě písmena Z. Každý musel nějak začít, a proto se vůbec nebojte něčeho nového. To je přirozené, pokud vám tato příčina dělá opravdové problémy, zkuste si sehnat kamaráda, či kamarádku.Pokud chcete, aby byl efekt formování postavy viditelnější, měla by se ve vašem jídelníčku objevit sportovní výživa.

Zumba cvičení a muži

I přesto, že je fitness tanec většinou spojován výhradně s dámskou populací, tak to neznamená, že by měli muži dveře zavřené, ba naopak. Poslední roky poukazují na zvýšený zájem i z řad pohybově dychtivých pánů. Zumba cvičení je určené pro každého, kdo má zájem o příjemnou zábavu ve společnosti lidí.

Napsat komentář