Počet mužů trpících erektivní dysfunkcí narůstá

Erektivní dysfunkcí v různé intenzitě trpí v současné době více než každý druhý muž ve věku třicet pět až šedesát pět let. Pomalu, ale jistě už by se o těchto potížích dalo mluvit jako o civilizační chorobě. Pro mnoho mužů je to problém, s kterým se odmítají komukoliv svěřit. Jen tiše trpí a doufají, že se všechno napraví samo. Užírají se svým problémem a sami sebe uzavírají do bludného kruhu, kdy je selhání v sexuální oblasti psychickou příčinou erektivní dysfunkce, a tudíž i dalších, opakovaných selhání. Je třeba si uvědomit, že tímto problémem netrpíte jen vy, ale především vaše partnerka. To vede k nesouladu ve vztahu a k dalším psychickým problémům.

Příčiny poruchy erekce a to, že jejich výskyt tak narůstá tkví částečně v dnešní uspěchané době. Ze všech stran se na nás valí spousta stresu. V práci, všude kam se podíváme, se tlačí na výkony, na to být stále lepší a lepší. Ve vší té honbě za úspěchem ale nějak zapomínáme sami na sebe. Neodpočíváme, nedopřáváme svému tělu to, co si zaslouží, nedáváme mu spočinout. A tělo se může odvděčit právě poruchou erekce. Důležité je naučit se odpočívat. Najít si čas sám na sebe, najít ten správný způsob relaxace, který bude pro nás ten pravý. Na to, jak relaxovat, neexistuje jasná odpověď. Každý jsme jiný, někoho může bavit běh, jiný se raději věnuje hudbě či knihám. Hledejte a určitě najdete něco, co vám vyhovuje.

Pokud už je u vás problém s erekcí rozvinutější, nezoufejte. Na trhu je řada preparátů, které vám mohou pomoci váš problém odstranit. Zadejte například „Kamagra prodej“ do svého vyhledávače a naleznete nepřeberné množství generických přípravků, které můžete vyzkoušet. Velmi však doporučujeme, abyste před započetím braní jakýchkoliv léků vždy poradili s odborníkem – buď s praktickým lékařem, nebo přímo se sexuologem. Jen ti dovedou navrhnout správnou léčbu a případně odhalit skutečnou příčinu erektivní dysfunkce. Porucha erekce totiž může indikovat jiné závažnější onemocnění, například cukrovku.

Napsat komentář