Sportovní víkendové pobyty pro ženy

O co se vlastně jedná? Co se na takovém pobytu děje, co od toho můžete očekávat? Z jakého důvodu si koupit takový víkend nebo ho naopak někomu darovat?

 Jak už název vypovídá, jedná se o pobyt v prostředí příjemného hotelu či penzionu v tuzemsku, ale i v zahraničí. Důležitou informací je, že se jedná o relaxační víkend opravdu pouze pro ženy na páteční, sobotní a nedělní den se sportovním zaměřením. Bez muže, bez dětí a bez starostí všedních dní… Klidně sama nebo s kamarádkou. V tomto případě věk ženy nehraje roli.

Řada cestovních kanceláří i webových portálů jako je např. https://elixiractive.cz/ se již tímto trendem v dnešní době zabývá a nabízí balíčky přímo dělané na míru. Lze si vybrat dle typu sportu – např. mezi nejčastější patří jóga, pilates, zumba, cyklistika, fitness atd., ale samozřejmě i podle lokality.

Takový víkend nemá úplně vyčerpat, ale naopak povzbudit, naučit se novým poznatkům a mít dobrý pocit ze sebe samé.

 Žena zde zažije chvíle dopoledního nebo odpoledního sportovního vyžití, ale zároveň chvilky maximální relaxace, hýčkání, péče o tělo i duši, a to vše od profesionálů ve svém oboru. Jak už to na různých dovolených bývá, může zde také čekat gastronomický zážitek s dobrou kávou po obědě či sklenkou dobrého vína k večeři (tady už samozřejmě záleží pro jaké stravování se kdo rozhodne podle svých možností a požadavků – zda pro pobyt se snídaní, polopenzí, plnou penzí nebo rovnou all inclusive) a večerní program jako bonus. Všechny vyjmenované zážitky však nejsou podmínkou, vždy záleží na velikosti a možnostech ubytování a obsahu zakoupeného balíčku pobytu.

Pro řadu žen to může být první impuls a start při hubnutí a nastavení správné životosprávy. Většina těchto pobytů je totiž uzpůsobena podobně. Většinou se zde žena naučí účinně cvičit, ale zároveň i správně se stravovat. Jako třešnička na dortu čeká (především v hotelích s větší kapacitou obsazenosti) vizážistka, kosmetička nebo masér/ka, takže se žena vrací domů i s technikami správného líčení a zároveň uvolněná.

Mimojiné je takový pobyt skvělý tip na dárek pro své blízké osoby, které potřebují načerpat novou energii. Věřte, že se dámy vrátí domů minimálně vnitřně krásnější, mladší, dále plné síly a optimismu, plné dojmů a rad, jak být spokojená sama se sebou…

Napsat komentář