Chcete zhubnout? Musíte snahu opřít o 2 důležité pilíře!

Trápí vás vaše vlastní postava? Chcete se pustit do hubnutí? Je úplně jedno, jestli potřebujete ke spokojenosti shodit 20 nebo 5 kilogramů. Pokud se vaše snažení nebude opírat o dva základní pilíře, nedočkáte se kýženého efektu. Co a jak udělat správně?

1) Spojení s trenérem a správná volba aktivity

Každé cvičení je specifické, a pokud nejsou dobře prováděny jednotlivé cviky, můžete si dokonce uškodit. Prvním pilířem správného hubnutí tedy je, spojit se s profesionálem, který vámi vybraný sport dokonale ovládá a bude ochotný vám své know-how předat. Současně je nutné se dobře rozhodnout a vybrat takovou aktivitu, která vás bude dlouhodobě naplňovat. Pro svou rozmanitost a de facto nevyčerpatelné možnosti je oblíbené posilování.

Začít můžete v posilovně, později se přesunout na venkovní hřiště nebo si zařídit posilovnu doma. Pokud jste z Prahy, doporučujeme Kentoya fitness v Praze.

Kentoya fitness v Praze

Na ploše 400 m čtverečních jsou zde zájemcům o perfektní postavu k dispozici špičkové posilovací stroje od Grün sport. Navíc zde působí hned několik profesionálních trenérů, například i Lukáš Osladil, který získal hned několik titulů v kulturistice. Posilovna na Praze 10 nabízí i další služby, jako například solárium Praha, kde můžete po náročném cvičení krásně relaxovat.

2) Druhý pilíř je stejně důležitý – jídelníček!

Cvičení musí jít ruku v ruce s jídelníčkem. Musíte se nastavit na zdravé stravování a držet se ho. Zapomeňte na tučná a sladká jídla, naopak si budete pochutnávat na ovoci, zelenině a dalších zdravých potravinách.

Kentoya fitness v Praze

Jejich rozmanitost vás určitě mile překvapí. Abyste vše dobře zvládli a dávali tělu vše potřebné, domluvte si schůzku s výživovým poradcem, který vám sestaví jídelníček na míru. Zajímavé tipy najdete také zde.

Napsat komentář